ÇAYYOLU NAKLİYAT (KURUMSAL)

Firma Profili

Nakliye alanında uzun yılların tecrübesi ve teknolojik gelişmelerle kendini sürekli geliştiren ilkeleri ile hizmetler sunan Çayyolu Nakliyat, memnuniyet odaklı hizmetler sunmaktadır. Kullanılan metotlar nakliye hizmetlerine hız kazandırmakta ve sağlanan güvenlik özellikleri ile kırmadan dökmeden tüm eşyalar alındığı gibi teslim edilmektedir. Sorunsuzluk sunan evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyalarınızı yeni adresine teslim etmek için kullanılan paketleme malzemeleri son derece dayanıklı olmaktadır. Hava kabarcıkları bulunan plastik malzemelerle ambalaj işlemi yapılmakta, özellikle kırılacak eşyalar söz konusu olduğunda ekstra köpük gibi malzemelerle sorunsuzluk sağlanmaktadır.

Firma olarak farklı uzmanlık alanlarında da hizmetler veriliyor. Bunlardan biri olan Antika eşya taşımacılığında sorunsuzluk ve güven sağlanmaktadır. Kullanılan ambalajlama malzemeleri bu alanda da başarılı hizmetler sunmaktadır. Paha biçilemez eşyaların taşınmasında uzman ekiplerle çalışmak bu eşyaların zarar görmemesi adına çok önemlidir. Bunlar arasında ofis taşımacılığı da bulunmakta ve elektronik cihazların taşınmasında son derece özenli hizmetler sunulmaktadır. Bu cihazlar genel olarak bir işletmenin en önemli yatırımıdır. Ve sorunsuzluk sağlandığında zarar ettirmeyen hizmetler ortaya çıkacaktır. Bunların yanında piyano taşıma gibi hizmetler sunulmaktadır. Özellikle bu gibi eşyaların taşınmasında kullanılan metotlar çok önemlidir. Çünkü oluşabilecek en küçük kaza eşyanın tamamen tahrip olmasına neden olacaktır.

Genel olarak sunulan hizmetler arasında tüm nakliye işlemlerine sigorta yapılmaktadır. Bu sayede verilen hizmetlere güven artmakta ve eşyalarınız alındığı gibi yeni adresine teslim edilmektedir. Bazı yüksek katlardan eşya indirmenin zor olduğu zamanlarda ise asansörlü araçlar kullanılmakta ve bu sayede insan gücü bir adım daha geri kalmaktadır. Kontrolde kalan taşıma ekipleri eşyaları sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine ulaştırabilmektedir. Firma olarak gelen tüm taleplerin yanıtlanması sağlanmakta ve her hizmet talebine yapılan bir ön hazırlık çalışması ile çözümler sunulmaktadır. Ambalajlamadan, araçlara yüklemeye ve araçlardan da yeni adresine teslim edilmeye kadar geçen tüm süre boyunca eşyalarınız garantili olarak taşınacaktır. Bu sayede tüm eşyalarınız alındığı şekli ile teslim edilebilecektir. Özellikle mobilyalarda demonte olarak paketlenen eşyalar yeni adreslerinde monte edilerek yerleştirilmekte, tüm bunlar olurken size de kahvenizi yudumlayarak keyif yapmak düşecektir.